Hakkımızda

Türkiye’de ilk ve tek yerli üretim tesisimizde üretilen özel ürünlerle tanışın!

2001 yılında başlayan çalışmalarımızla birlikte mutfak malzemelerinden bayrak direklerine, endüstriyel ürünlerden sanayi malzemelerine kadar birçok alanda gerçekleştirdiğimiz %100 yerli üretimle sizlere en kaliteli ve standardı yüksek ürünler sunmaya devam etmekteyiz.

Biyo-uyumluluk

Bünyemizdeki kaplama hizmetlerinin tamamı hiçbir kimyasal maddeden etkilenmemektedir. Doğaya ve insan sağlığına tam uyumludur.

Korozyona karşı yüksek etki

Malzemeleri paslanma ve çürümeye karşı dayanıklı hale getirmenin yolu tin kaplamadır. Özel bir işlemle gerçekleştirilen titanyum kaplama hizmetimiz ile oksitlenmeye son!

Ürünleri İncele

Titanyum nitrür kaplama

titanyum-kaplama-makinesi

Şirket Politikalarımız

– Amacımız – Argen Kaplama, düşük maliyet politikasıyla kaliteyi bir arada müşterilerine sunabilmek için ve müşterilerinin beklentilerine uygun ve zamanında cevap vererek bu alanda bulunan boşluğu doldurmak suretiyle aşınma ve yüksek maliyet problemini minimuma indiren kaplamalarla taleplere en hızlı şekilde cevap vermeyi ilke edinmiştir.

– Yerli Üretimi Teşvik – 2001’den beri akademisyen ve mühendislerden oluşan uzman ekibimizle yurtdışına sıfır bağımlılık ile sürdürülen çalışmalarımızda endüstriyel alan ve sanayide yerli üretimin artmasını amaçlamaktayız.

– Değerlerimiz – İnsana ve doğaya saygı çerçevesinde yüksek ahlaki standartlarla faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Özellikle yerli üretime verdiğimiz önemin anlaşılabilmesi amacıyla milli projelerde yer almak bizler için önceliklidir.

Yüksek teknolojik yüzeysel optik kaplama

PVD kaplama tekniği ile üretilen ince film sert kaplamalar çok büyük hassasiyet gerektiren süreçten sonra gerçekleşir. Argen Kaplama olarak düşük maliyet ve yüksek kalite standardını bir arada tutarak müşteri beklentilerine uygun ve zamanında cevap vermek amacıyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz .

Malzemelerinizi daha dayanıklı ve değerli hale getirmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Bilgi Alın

 

PVD Kaplama Teknolojisi

Paslanmaz Çelik Yüzeyindeki Ortaya çıkabilecek en önemli sorun, metal iyonlarının ve sürtünme çapaklarının oluşturduğu negatif etkilerdir. Özellikle nikel iyonlarının egzema, kaşıntı ve benzeri birçok alerjiye neden olduğu görülmüştür. PVD Kaplamanın amacı yüksek korozyon direncini arttırmaktadır.

Ofisimiz

5 telsiz mah. 110 sok. No:35/B Zeytinburnu, Istanbul
Tel: (0533) 648-6507
Tel 2: (0212) 546-3332