Titanyum Kaplama

Titanyum kaplama firmaları ve nasıl yapıldığı ile ilgili talepler fazlaca bulunduğundan dolayı sizlere bu konuda bilgiler vermek istedik. İnsanların neden ürünlerini kaplattıklarını merak ediyorsanız bunun en belirgin nedeni dayanımı arttırmaktır. Şöyle ki insanlar ürünlerinden maksimum süre yararlanmak ister. Ama makinelerin sürekli olarak aşındırıcı hareketler yapması bu kullanım süresini azaltıyor. Bu nedenle de bu kullanım süresinin artması için kaplama yapılması gerekiyor. Paslanmaz çelikten üretilen bir maddenin üzerine Titanyum Kaplama yapıldığı zaman ürünün kullanım ömrü de arttırılmış oluyor. Aynı zamanda bu kaplama sayesinde 316 sınıf çelikten çok daha üstün dayanıma sahip olan bir ürün elde ediliyor. Korozyonun fazlaca karşımıza çıktığı yerlerde bu kaplamanı yapılması ürünlerden %100 daha fazla yararlanılmasına olanak sağlıyor. PVD kaplama teknolojisi ile uygulanan bu kaplama sayesinde sizler de ürünlerinizi hem aşınmaya hem de çizilmeye karşı koruyabilir aynı zamanda da yüksek bir dayanıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kaplamanın:

  • Hem farklı renk seçenekleri,
  • Hem de mat ya da parlak seçenekleri bulunuyor.

Eğer sizler de ürünlerinizin hem estetik görünmesini hem de dayanımlarının fazla olmasını istiyorsanız o zaman bizimle iletişime geçmelisiniz. Argen Kaplama olarak yıllardır sizler için ürünlerinizin kullanma ömürlerini arttırmaktayız.

Titanyum Kaplama ile Ürünlerinizin Kullanım Süresini Uzatın

Sizler için her zaman hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Öncelikle her zaman insanların ihtiyacına yönelik hizmet sunmayı hedefliyoruz. Çünkü insanlara ihtiyacı olanı verdiğimiz zaman ve bunu da en minimum maliyet ile yaptığımız zaman insanlar bizden çok daha fazla memnun kalıyor. Özellikle Titanyum Kaplama özel prosesli makine ve sistem gerektiren bir işlemler dizisidir. Yani yüksek teknolojinin yeniliklerinden yararlanmayı amaç edinmektedir. Bu nedenle de bizler de teknolojiden yararlanıyor, sizlere hem uzman ekibimiz ve mühendislerimizle hem de teknolojik ürünlerimiz ile hizmet sunuyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin her zaman minimum maliyet ile maksimum verimi elde etmenizi sağlamaktır. Bunun için de gerekli olan tüm donanımlara sahibiz. Sadece Titanyum Kaplama hizmeti değil aynı zamanda da PVD kaplama gibi başka işlerde de sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Bizler için insan ve çevre sağlığı çok önemli. Bu nedenle de doğaya zarar vermeden üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

PVD Kaplama Teknolojisi

Paslanmaz Çelik Yüzeyindeki Ortaya çıkabilecek en önemli sorun, metal iyonlarının ve sürtünme çapaklarının oluşturduğu negatif etkilerdir. Özellikle nikel iyonlarının egzema, kaşıntı ve benzeri birçok alerjiye neden olduğu görülmüştür. PVD Kaplamanın amacı yüksek korozyon direncini arttırmaktadır.

Ofisimiz

5 telsiz mah. 110 sok. No:35/B Zeytinburnu, Istanbul
Tel: (0533) 648-6507
Tel 2: (0212) 546-3332